Bolt відкриє офіс та центр досліджень і розробок в UNIT.City

04.07.2019

Bolt (раніше відомий як Taxify) стане новим резидентом київського інноваційного парку UNIT.City, йдеться на сайті UNIT.City.

Вже в серпні команда з більш ніж 50 людей оселиться в інноваційному містечку. Естонська компанія також планує створити свій R&D-центр. До кінця року Bolt почне набір розробників в свій науково-дослідний центр.

Серед інвесторів — Daimler (виробник Mercedes-Benz), китайський агрегатор таксі Didi Chuxing, інвестиційний фонд Korelya Capital і співзасновник TransferWise.

«Переїзд в UNIT.City відкриває для нас нові можливості й перспективи. Ми будемо раді стати частиною екосистеми UNIT.City та сподіваємося, що це стане новим етапом у розвитку компанії, а також дасть поштовх до запуску нових проектів, до нового перспективного партнерства та нових ініціатив», ― каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

«Останнє дослідження PwC  виділяє 5 ключових трендів розвитку ринку транспорту та логістики Центральної та Східної Європи. Першим пунктом йде діджиталізація. 68% опитаних компаній очікують прориву завдяки технологіям, —розповідає СЕО та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер. — UNIT.City — це правильне місце для таких компаній, як Bolt. Те, що один зі 160 європейських «єдинорогів» вирішив відкрити свій офіс, а також центр досліджень й розробок в UNIT.City однозначно посилить як інноваційний парк, так і стартап-екосистему усього Києва. Компанія отримає доступ до тисячі студентів на території, а її співробітники приєднаються до спільноти однодумців, будуть відвідувати кращі галузеві заходи та створювати нові круті продукти й сервіси».