Обрано керуючу компанію Вінницького індустріального парку

Керуючою компанією Вінницького індустріального парку, за умовами участі у відкритому конкурсі, стало ТОВ «Юпаркс», з яким сьогодні підписали відповідний договір.

На території індустріального парку, ТОВ «Юпаркс» планує створити перший в Україні унікальний АГРО – ФУД – ТЕХ індустріальний парк (промисловий технопарк). Передбачається, що він стане промисловою територією, що забезпечить сільгоспвиробників матеріально-технічною базою для глибокої переробки, зберігання, транспортування та реалізації сільськогосподарської продукції з доданою вартістю.

Відповідно до бізнес-плану Вінницького індустріального парку, учасниками парку буде реалізовано портфель інвестиційних проєктів, загальною вартістю 3 млрд грн. та буде створено понад 2 тис. нових робочих місць.

Передбачається, що перші виробництва на території Вінницького індустріального парку запрацюють у ІІ півріччі 2023 року.

ТОВ «Юпаркс» спеціалізується на управлінні індустріальними парками та займається їх розвитком. В планах керуючої компанії зробити Вінницький індустріальний парк всеукраїнським флагманом мережі індустріальних парків нового покоління з фокусуванням на харчову промисловість та інновацію.

Вінницька міська рада і надалі буде продовжувати роботу щодо облаштування необхідною інженерно-транспортною інфраструктурою ділянки до меж індустріального парку (електропостачання – 5 МВт, водопостачання – 600 куб. м/год, водовідведення – 400 куб. м/год, газопостачання – 700 куб. м/год, ведуться роботи з будівництва під’їзних доріг).

Завдяки розпочатій співпраці між ініціатором створення індустріального парку Вінницькою міською радою та керуючою компанією ТОВ «Юпаркс» на території Вінницької області буде створено нову точку економічного зростання, що дозволить покращити ситуацію на ринку праці та збільшить надходження до бюджетів усіх рівнів.

Віримо в нашу Перемогу і в розвиток економічного фронту!