У Вінниці збудують найбільший в світі завод австрійської компанії HЕАD

13.09.2019

13 вересня 2019 року, напередодні Дня міста, відбулось урочисте закладання символічної капсули з нагоди початку реалізації проекту з будівництва у місті нового заводу компанії HEAD International Holding GmbH .Завод збудують в східній частині міста, на Немирівському шосе, 21.

Вже в 2021 році він вироблятиме лижі, лижні черевики та лижні кріплення. Після введення в експлуатацію усіх черг виробництва підприємство забезпечуватиме робочими місцями близько тисячі вінничан.

Площа виробничих об’єктів на підприємстві становитиме близько 43 тис. кв м, а інвестиції в проект складатимуть 80 мільйонів євро.

«У Вінниці ми будуємо завод, який буде найбільшим з виробництва зимового спортивного спорядження в світі. Самі роботи з будівництва розпочнуться з весни наступного року. Як тільки уже будуть зроблені певні проектні роботи, ми вже зможемо починати переміщення ґрунту, встановлення забору та будівництва тимчасових доріг, – поділився подальшими планами пан Геральд Скробанек. – Відповідно до нашого Меморандуму, підписаного з місцевою владою, ми вже відкрили у Вінниці ІТ-офіс площею 160 кв м. Наразі там працює лише декілька людей, але ми будемо набирати персонал» – розповів виконавчий віце-президент та директор з виробничих питань компанії HEAD Геральд Скробанек.

За словами пана Геральда, рішення щодо будівництва свого нового заводу у Вінниці менеджери компанії прийняли у 2018 році. «У Вінниці нам надали найбільш професійну підтримку. Також тут дуже непогана локація, немає дефіциту робочої сили. Ми оцінювали шість міст, і Вінниця виявилась найкращою».

Згодом був підписаний Меморандум про порозуміння між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою, КП «Вінницький муніципальний центр інновацій» (ВМЦІ) та HEAD International Holding GmbH, за участі Директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данила Білака.

«Хочу подякувати компанії HEAD за те, що обрали Вінницю для будівництва заводу. Таке велике підприємство, яке має серйозний імідж в світі, робить наше місто ще більш привабливим для наступного потенційного інвестора. Наявність таких компанії дасть можливість в подальшому розвивати Вінницький індустріальний парк і економіку міста в цілому. Тому ми розвиваємо інфраструктуру цієї території. На сьогоднішній день ми вже забезпечили водопостачання та водовідведення, проектуємо об’єкти з електро- і газопостачання, розпочали будівництво доріг», – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Про компанію HEAD

Компанія «HEAD» (ХЕД) – провідний виробник спортивного спорядження у світі. Охоплює три основні спортивні напрями: зимові види спорту, ракеткові види спорту, дайвінг та плавання.

Бренди компанії:

«HEAD» – виготовляють продукцію для тенісу (ракетки та м’ячі), ракетки для сквошу та ракетболу, гірські лижі, лижні кріплення та взуття, сноуборди, продукцію для плавання та спортивний одяг.

«Penn» – м’ячі компанії Penn є офіційними для Тенісної Чемпіонської серії та першими за обсягами продажів в Америці.

«Tyrolia» – є найбільшим у світі виробником гірськолижних кріплень.

«Mares» – один із світових лідерів з виробництва спорядження для дайвінгу.

«SSI» – надає тренувальні матеріали та проводить сертифікацію для занурень з аквалангом для дайверів, інструкторів з дайвінгу, дайвінг-центрів по всьому світу.