Головна
Проекти
Галузі
Туризм
Гід інвестора
Новини
Про нас
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаУкраїнська
EnglishEnglishВідгуки

Євгеній Шульгін

Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна.

У Вінниці мені пощастило бувати досить часто. Тут живуть мої ділові партнери і друзі. Сюди з робочим візитом в травні цього року приїхала і делегація Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна. В першу чергу, хочеться відмітити наскільки Вінниця динамічно розвивається. Безперечно, місто має сильну освітню і наукову базу, є носієм індустріальних традицій. Але значно більше зусиль Вінниця прикладає для того, щоб стати сучасним містом з усіма віяннями smart city – з високою інвестиційною привабливістю, розвиненим hi-tech сектором і торгівлею.

Лідер в рейтингу задоволеності мешканців послугами міста, неодноразово найкомфортніше місто для життя в Україні та інші досягнення підтверджують успіхи в розвитку і ефективності роботи міської влади. Важливо також зазначити, що у Вінниці розвиваються інновації не тільки в рамкам вільного ринку, але і на муніципальному рівні, зокрема хочеться згадати центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» та «Вінницький муніципальний центр інновацій». Відомо, що на кошти муніципалітету також планують побудувати величезний інноваційний парк. Всі ці кроки дадуть можливість місту бути на хвилі головних світових тенденцій, де ключовими поняттями, наразі, є «прозорість», «діджиталізація», «інновації», «смарт технології», «hi-tech» та «інвестиції». Торгово-промислова палата Ізраїль-Україна, безумовно, зацікавлена в розширенні білатерального партнерства між Ізраїлем і Україною в цілому, в тому числі з Вінницею.

Ми ставимо перед собою амбітні цілі: підвищення інвестиційної привабливості України, налагодження якісних контактів і обмін досвідом на урядовому і бізнес-рівнях між двома країнами. У цих питаннях ми сподіваємося заручитися підтримкою муніципалітету міста Вінниця. Важливо відзначити, що перші кроки вже зроблені – в травні цього року між Торгово-промисловою палатою Ізраїль-Україна і Вінницькою міською радою був підписаний Меморандум про співпрацю.

Також в процесі активної підготовки знаходиться каталог підприємств Вінниці та регіону, який буде поширений серед бізнес-істеблішменту Ізраїлю. В планах – проведення двосторонніх візитів, конференцій, круглих столів з представниками бізнесу та муніципалітету міста на постійній основі. Як бачимо, фундамент закладено. Ми дуже сподіваємося, що Вінниця буде й надалі стрімко розвиватися, а ми, як Торгово-промислова палата, готові всіляко сприяти місту і його бізнесу в рамках своїх компетенцій.

Сергій Шакалов

Директор компанії KNESS

Вінниця – наш дім. Це місто, у якому зростали, навчалися та здобували досвід переважна більшість наших працівників. За 10 років KNESS Group виросла з консалтингового підприємства у групу компаній, що закривають повний комплекс робіт з реалізації сонячних електростанцій в Україні – від проектування до власного виробництва комплектуючих. І все це завдяки потужній команді спеціалістів, які прагнуть розвиватися, змінюватися та вдосконалюватися. У цьому Вінниця дуже близька до нас. Це молоде перспективне і дійсно європейське місто, яке швидко зростає, набуває інвестиційної привабливості.

На сьогодні KNESS має представництва у Києві та Херсоні, а пул побудованих  об’єктів містить близько 50 сонячних електростанцій (475 МВт)  у дев’яти областях України. Проте центральний офіс KNESS та всі виробничі потужності знаходяться саме у Вінниці.

У 2015 році ми запустили своє перше виробництво – завод  KNESS Product, який виробляє металоконструкції та електротехнічне обладнання для відновлюваної енергетики та розподільчих мереж. 2016 року налагодили серійний випуск інверторного обладнання, якого станом на травень виготовлено та встановлено 480 МВт. А в лютому 2019 року відбувся запуск першого в Україні промислового виробництва сонячних панелей – заводу KNESS PV. Впродовж усього часу ми завжди відчували підтримку з боку місцевої влади і впевнені в подальшому успішному співробітництві.

HEAD Int. GmbH

Ми вибрали Вінницю не тільки через значні конкурентні переваги серед інших міст України та світу. Для нас ключовими критеріями були близькість до Західної Європи та конкурентоспроможність людського капіталу. Ми також відчули відмінне співробітництво з місцевою владою. З самого початку співпраці та понині ми отримуємо всю необхідну допомогу і поради.

Пономарчук Віктор

Засновник і голова ради директорів промислової групи ViОil

Наше підприємство почало працювати ще на початку 90-х років. Vioil першим в Україні розпочало виробляти рапсову олію. Нині ми є світовим лідером з виробництва соняшникової олії та експортуємо її в десятки країн світу. Я вірив в цей бізнес і був впевнений, у своєму виборі побудувати його саме у Вінниці. Тут була і є підтримка влади та економічна безпека. А у вінничан особлива енергетика. Наші працівники по знаннях та бажанню працювати не поступаються спеціалістам з інших країн світу, а по гнучкості та адаптації до ситуацій, навпаки випереджають їх. Підприємство розвивається та продовжує збільшувати власну потужність. З урахуванням децентралізації, приємно бачити, що податки, які йдуть в міську казну витрачаються саме на розвиток інфраструктури та міського середовища. Комфорт громадян міста, серед яких наші співробітники, постійно підвищується.

Мисливий Петро

Генеральний директор Agrana Fruit

ТОВ АГРАНА ФРУТ Україна вже понад 20 років працює на благодатних теренах Вінниці. Основними напрямками діяльності підприємства є: переробка фруктів та овочів, виробництво замороженої, асептичної продукції та фруктових наповнювачів. Розташована у центрі України, Вінниця чудово підходить для діяльності компанії адже майже всі традиційні українські культури вирощуються в регіоні, а доставка продукції автомобільними шляхами не обтяжується складнощами. За роки діяльності Аграна Фрут Україна налагодила ефективні взаємовигідні партнерські стосунки з місцевими фермерами та кооперативними господарствами, а прогресивне керівництво міста та області створюють комфортні умови для праці та розвитку, завжди звертаючи увагу на потреби бізнесу. Місто, де ми працюємо стрімко розвивається, є дуже креативним та комфортним, тому все, що ми робимо тут приносить задоволення та радість.

Гуменний Ігор

Засновник та президент UBC Group

Серед українських міст Вінниця – найбільш наближена до Європейських стандартів. У 2014 році, коли ми шукали локацію для нового підприємства, відвідали Львів, Луцьк, Житомир та Черкаси. Приїхавши з інвестиційною пропозицією до Вінниці міський голова Сергій Моргунов і його тодішній заступник Валерій Коровій не залишили нам шансів. Ми отримали максимальне сприяння, починаючи від купівлі землі до вирішення всіх формальностей. Місцева влада доклала максимальних зусиль, аби ми обрали Вінницю. Нині ми запустили першу чергу виробництва. Варто відзначити, що вінничани працьовиті й відкриті. Я сам родом з с. Дяківці, Літинського р-ну. Ми маємо чимало планів, серед них розвивати наше Вінницьке підприємство.

Гундер Андрій

Президент Американської торговельної палати в Україні

Вінниця – це дійсно прекрасний приклад того, як запрацювала інвестиційна привабливість. Головне – це комунікація та побудова довіри. Це можна бачити на конкретних прикладах, які компанії вже працюють тут. Якщо їх запитати як їм тут, а вони скажуть, що все супер, тоді це дає довіру, що можна й іншим компаніям заходити. Думаю, дійсно важливо на прикладах показувати, розказувати, тому що дійсно краще побачити раз, ніж слухати обіцянки. Тому, я думаю, що Вінниця зараз на правильному шляху і гадаю, що після сьогоднішньої події ми будемо доносити ці меседжі іншим інвесторам та компаніям. Я дійсно дуже приємно вражений тим, що сьогодні бачу.

Тищенко Олександр

Виконавчий директор Delphi

У компанії Delphi розглядали десять локацій для ведення бізнесу в Україні. Серед усіх обрали Вінницю. При першій зустрічі міського голови Сергія Моргунова та очільника облдержадміністрації Валерія Коровія вони виступили єдиним фронтом, єдиною командою і дуже вдало презентували регіон. Вінничани – позитивні та наполегливі. Це одразу помітно і відзначають усі інвестори міста. Молодь приходить працювати звичайними працівниками, а за рік-два стають лідерами та керують командою у 200-300 людей. У них є жага до життя та розвитку. Вінниця – світле та привітне місто, з гарно освітленими вулицями, сучасним та зручним міським транспортом та безліччю закладів для розваг та харчування. Взимку, сніг на дорогах та тротуарах прибирають навіть вночі, аби до ранку все було чисто. Це знак того, що місцева влада дійсно турбується про громадян. Це європейський підхід до управління містом.

Наші партнери
Україна, 21050,
м. Вінниця
вул. Соборна, 59


Проекти


Галузі


Туризм


Гід інвестора


Новини


Про нас

+38(0432)59-50-46
dei@vmr.gov.ua


Facebook


Twitter


LinkedinЗворотній зв’язок