Bolt відкриє офіс та центр досліджень і розробок в UNIT.City

Bolt (раніше відомий як Taxify) стане новим резидентом київського інноваційного парку UNIT.City, йдеться на сайті UNIT.City.

Вже в серпні команда з більш ніж 50 людей оселиться в інноваційному містечку. Естонська компанія також планує створити свій R&D-центр. До кінця року Bolt почне набір розробників в свій науково-дослідний центр.

Серед інвесторів — Daimler (виробник Mercedes-Benz), китайський агрегатор таксі Didi Chuxing, інвестиційний фонд Korelya Capital і співзасновник TransferWise.

«Переїзд в UNIT.City відкриває для нас нові можливості й перспективи. Ми будемо раді стати частиною екосистеми UNIT.City та сподіваємося, що це стане новим етапом у розвитку компанії, а також дасть поштовх до запуску нових проектів, до нового перспективного партнерства та нових ініціатив», ― каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

«Останнє дослідження PwC виділяє 5 ключових трендів розвитку ринку транспорту та логістики Центральної та Східної Європи. Першим пунктом йде діджиталізація. 68% опитаних компаній очікують прориву завдяки технологіям, —розповідає СЕО та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер UNIT.City  це правильне місце для таких компаній, як Bolt. Те, що один зі 160 європейських «єдинорогів» вирішив відкрити свій офіс, а також центр досліджень й розробок в UNIT.City однозначно посилить як інноваційний парк, так і стартап-екосистему усього Києва. Компанія отримає доступ до тисячі студентів на території, а її співробітники приєднаються до спільноти однодумців, будуть відвідувати кращі галузеві заходи та створювати нові круті продукти й сервіси».

Поділитися на twitter
Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin

Україна, 21050,
м. Вінниця
вул. Соборна, 59

+38(0432)59-50-46
dei@vmr.gov.ua

Поділитися на facebook