Проекти Вінниці презентували на Міжнародному ЕКСПО-конгресі

04.02.2019

Команда Вінницької міської ради взяла участь у Міжнародному ЕКСПО-конгресі «Бізнес для Розумних Міст». Близько 140 спікерів та 4000 учасників з України та світу ділилися досвідом перетворення міст у сталі та розумні, а також налагоджували партнерські відносини між містами та бізнесом.

Під час заходу презентували досягнення міста в розвитку інноваційного середовища та стимулювання малого та середнього підприємництва. Заступник вінницького міського голови Владислав Скальський розповів про впровадження Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030 – документу цілісного розвитку міста на 10 років, детально зупинившись на візії «Конкурентоспроможне українське місто на мапі Східної Європи».

Ця візія передбачає реалізацію 11 стратегічних проектів, серед яких hard & soft проекти, зокрема:

– перегляд місцевого регуляторного середовища та розвиток відкритої регуляторної платформи – як soft проекти;

– створення Інноваційно-технологічного парку «Кристал» – hard проект, стратегічний для міста.

Також, розповідали про досвід розбудови системи smart-city, зокрема результати роботи «Ситуаційного центру», основна мета якого – безпека вінничан та гостей міста.

До складу делегації від Вінниці увійшли представники місцевого бізнесу – ІТ-компанії «Gemicle» та «IncoreSoft», які презентували рішення для системи smart-city.