Відгуки

Пономарчук Віктор

Засновник і голова ради директорів промислової групи ViОil
Наше підприємство почало працювати ще на початку 90-х років. Vioil першим в Україні розпочало виробляти рапсову олію. Нині ми є світовим лідером з виробництва соняшникової олії та експортуємо її в десятки країн світу. Я вірив в цей бізнес і був впевнений, у своєму виборі побудувати його саме у Вінниці. Тут була і є підтримка влади та економічна безпека.  А у вінничан особлива енергетика. Наші працівники по знаннях та бажанню працювати не поступаються спеціалістам з інших країн світу, а по гнучкості та адаптації до ситуацій, навпаки випереджають їх. Підприємство розвивається та продовжує збільшувати власну потужність. З урахуванням децентралізації, приємно бачити, що податки, які йдуть в міську казну витрачаються саме на розвиток інфраструктури та міського середовища. Комфорт громадян міста, серед яких наші співробітники, постійно підвищується.

Мисливий Петро

Генеральний директор Agrana Fruit
ТОВ АГРАНА ФРУТ Україна вже понад 20 років працює на благодатних теренах Вінниці. Основними напрямками діяльності підприємства є: переробка фруктів та овочів, виробництво замороженої, асептичної продукції та фруктових наповнювачів. Розташована у центрі України, Вінниця чудово підходить для діяльності компанії адже майже всі традиційні українські культури вирощуються в регіоні, а доставка продукції автомобільними шляхами не обтяжується складнощами. За роки діяльності Аграна Фрут Україна налагодила ефективні взаємовигідні партнерські стосунки з місцевими фермерами та кооперативними господарствами, а прогресивне керівництво міста та області створюють комфортні умови для праці та розвитку, завжди звертаючи увагу на потреби бізнесу. Місто, де ми працюємо стрімко розвивається, є дуже креативним та комфортним, тому все, що ми робимо тут приносить задоволення та радість.   

Гуменний Ігор

Засновник та президент UBC Group
Серед українських міст Вінниця – найбільш наближена до Європейських стандартів. У 2014 році, коли ми шукали локацію для нового підприємства, відвідали Львів, Луцьк, Житомир та Черкаси. Приїхавши з інвестиційною пропозицією до Вінниці міський голова Сергій Моргунов і його тодішній заступник Валерій Коровій не залишили нам шансів. Ми отримали максимальне сприяння, починаючи від купівлі землі до вирішення всіх формальностей. Місцева влада доклала максимальних зусиль, аби ми обрали Вінницю. Нині ми запустили першу чергу виробництва. Варто відзначити, що вінничани працьовиті й відкриті. Я сам родом з с. Дяківці, Літинського р-ну. Ми маємо чимало планів, серед них розвивати наше Вінницьке підприємство.  

Тищенко Олександр

Виконавчий директор Delphi
У компанії Delphi розглядали десять локацій для ведення бізнесу в Україні. Серед усіх обрали Вінницю. При першій зустрічі міського голови Сергія Моргунова та очільника облдержадміністрації Валерія Коровія вони виступили єдиним фронтом, єдиною командою і дуже вигідно «продали» регіон». Вінничани -  позитивні та наполегливі. Це одразу помітно і відзначають усі інвестори міста. Молодь приходить працювати звичайними працівниками, а за рік-два стають лідерами та керують командою у 200-300 людей. У них є жага до життя та розвитку. Вінниця  - світле та привітне місто, з гарно освітленими вулицями, сучасним та зручним міським транспортом та безліччю закладів для розваг та харчування. Взимку, сніг на дорогах та тротуарах прибирають навіть вночі, аби до ранку все було чисто. Це знак того, що місцева влада дійсно турбується про громадян. Це європейський підхід до управління містом.

Гундер Андрій

Президент Американської торговельної палати в Україні
Вінниця – це дійсно прекрасний приклад того, як запрацювала інвестиційна привабливість. Головне – це комунікація та побудова довіри. Це можна бачити на конкретних прикладах, які компанії вже працюють тут. Якщо їх запитати як їм тут, а вони скажуть, що все супер, тоді це дає довіру, що можна й іншим компаніям заходити. Думаю, дійсно важливо на прикладах показувати, розказувати, тому що дійсно краще побачити раз, ніж слухати обіцянки. Тому, я думаю, що Вінниця зараз на правильному шляху і гадаю, що після сьогоднішньої події ми будемо доносити ці меседжі іншим інвесторам та компаніям. Я дійсно дуже приємно вражений тим, що сьогодні бачу.