У Вінниці побудують один з найбільших у світі заводів з виробництва спортивного спорядження

26.04.2019

Компанія «Хед Вінниця» (Head Vinnytsia) придбала 25 га землі для будівництва заводу. Це – найбільша ділянка, яку будь-коли виставляли на земельних торгах у Вінницькій міській об’єднаній територіальній громаді. Тут виготовлятимуть спорядження для зимових видів спорту.

29 березня 2019 року, під час 39-ої сесії вінницької міської ради 7-го скликання депутати схвалили рішення «Про встановлення результатів земельних торгів». Рішення стосується визнання аукціону з продажу земельної ділянки, площа якої становить 25 га. Територія знаходиться за адресою Немирівське шосе, 213. Вона призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості.

В аукціоні взяли участь дві компанії – ТОВ «Хед Вінниця» (Head Vinnytsia) і ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат». Початкова вартість земельної ділянки для учасників становила 30 мільйонів гривень. В процесі заходу стартова вартість була збільшена на 15%. Найвищу ціну на право власності земельної ділянки запропонувала компанія «Хед Вінниця». Таким чином 25 га продано за 34,5 мільйонів гривень.


Сергій Моргунов – голова Вінницької міської об’єднаної територіальної громади

“Минулого року ми підписали Меморандум з компанією Хед щодо будівництва заводу по виробництву спортивного спорядження для зимових видів спорту на території Вінницького індустріального парку. Відповідно до нього була реалізована через аукціон земельна ділянка. В результаті 34,5 мільйонів гривень надійшло до бюджету. Наступний крок компанії – в цьому році розпочати першу чергу будівництва цього заводу. Паралельно ми працюємо щодо створення інфраструктури – прокладання мереж водопостачання та водовідведення, будівництво доріг. За останні чотири роки у Вінниці було відкрито три заводи. Цей буде четвертим. Це говорить про те, що інвестиційна привабливість регіону і Вінниці активно зростає.” – зазначив голова Вінницької міської ОТГ Сергій Моргунов.

Head International Holding GmbH – австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташовано в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш упізнаваним в світі в сфері гірськолижних видів спорту.