У Вінниці з`явиться третій індустріальний парк

02.12.2019

27 вересня 2019 року, на міжвідомчій комісії центральних органів влади при Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України конкурсна комісія підтримала рішення щодо створення індустріального парку «Вінтер спорт».

Ініціатором створення цього індустріального парку є ТОВ «ХЕД Вінниця». Саме на його території компанія «HEAD» має намір побудувати завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту на земельній ділянці площею 25 га. Очікується, що будівництво та введення в експлуатацію виробничих об’єктів відбуватиметься у три етапи з 2021 року. На території індустріального парку «Вінтер спорт» буде створено до 1500 робочих місць, що матимеме значний економічний та соціальний ефект.

Наступним кроком стане офіційне підтвердження та реєстрація індустріального парку, на що команда міста та компанії HEAD з нетерпінням очікує!

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці відбулася знакова подія – закладання капсули, – символічного «першого каменю» майбутнього заводу компанії HEAD.

Вінниця зберігає позитивну динаміку попередніх років – обсяг прямих інвестицій станом на липень 2019 року становить 141,8 млн дол. США, 80,4 % інвестицій надійшло з країн ЄС.