Україна та Туреччина підписали Угоду про співпрацю

12.08.2019

У Стамбулі відбувся україно-турецький бізнес форум. У заході взяли участь майже 40 українських та понад 130 турецьких компаній, організацій.

Україно-турецький бізнес-форум у Стамбулі відбувся у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Туреччини.

У програмі форуму була передбачена пленарна частина, в якій висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями україно-турецького ділового співробітництва, а також ділові переговори у форматі В2В.

Зокрема, відбулося підписання Угоди про співпрацю в рамках діяльності двосторонньої Ділової ради між Комітетом зовнішньоекономічних відносин Турецької Республіки та Торгово-промисловою палатою України.

Метою підписання договору є подальший розвиток ділової двосторонньої співпраці України й Туреччини та активізація діяльності української та турецької частин Ділової ради. Зміни стосуватимуться захисту турецьких інвестицій.

Майже 600 турецьких компаній вже інвестували в Україну понад 2,5 млрд доларів США. Майже тисяча українських компаній працює в Туреччині.

Форум та виступи Президента України Володимира Зеленського та міністра торгівлі Туреччини пані Рухсар Пеккан показали, що Україна має всі шанси покращити показники товарообігу до 10 млрд дол США вже найближчим часом. Інструментами для цього є поглиблення відносин через підготовку зони вільної торгівлі, розвиток індустріальних парків, державно-приватного партнерства, промислової кооперації.